E recept informace

E recept

E recept– – lze využít zaslání e |RP na Váš mobilní telefon formou SMS. Při návštěvě se u lékaře informujte  a nadiktujte své mobilní číslo do své karty. . Se zavedením  eRP se vystavení a tisk receptu neúměrně prodloužilo , proto bez domluvy předem již  tisky  rp  během ordinování  pro neobjednané nejsme schopni provádět .

 

Potřebu eRP můžete nahlásit  telefonicky,   nebo mailem zde. Nutné ale udat pokud od minulé návštěvy došlo ke změně pojištovny, adresy.  eRP SMS Vám bude dodatečně zaslán na Váš mobil pokud jste jej nahlásili do své karty./ bez tohoto uložení tel čísla do systému toto nelze provést. S SMS zprávou vám bude lék vydán v jakékoliv lékárně . Odesílání SMS provádí centrální uložiště e receptů, po jeho elektronickém založení lékařem

 

Postačuje jakýkoliv mobilní telefon, práce je stejná jako s jinou SMS. Tato je označena jako identifikátor e receptu a obsahuje kód, dle kterého Vám lékárníci vydají léky. Pokud máte mobil s tzv připojením na  data– lze v lékárně dotykem na kód v SMS přejít k otevření  QR kódu a ten si lékárník může pohodlněji načíst  čtečkou. Není třeba se ničeho obávat, v  lékárně  Vám poradí. Rp platí také jen 14 dní.

 

Vaše tel číslo v kartě umožní i v případě potřeby  poslat přímo z našeho  systému pro Vás informační zprávu přes tzv SMS službu

 

Recept ani poukaz nelze dle předpisů  vystavovat ,pokud je pacient v danou dobu kdekoliv  hospitalizován, včetně pobytů v lázních a RHB ústavů s úhradou ze zdrav. pojištění. ZP toto sankcionují.

E– poukaz na pomůcky bohužel zdravotní pojišťovny zatím neumožnily připojit

 

 

 

.

neurologie

a myoskeletární medicína

MUDr. Vladimír Šigut MBA

794 01  Krnov

554 620 213 ,   mail      ambulance@neurologie-sigut.cz

 

 

Albrechtická 46

tel.: 554 620 213

(v ordinační dobu)